Plemeno Pumi

Základní seznam / Seznam dle chovatelských stanic / Graf dle data narození / Aktivita / Krytí / Výsledky výstav

´(6)  A(1364)  B(1220)  C(930)  D(729)  E(690)  F(654)  G(549)  H(536)  I(404)  J(435)  K(515)  L(473)  M(517)  N(361)  O(387)  P(418)  Q(43)  R(341)  S(462)  T(374)  Ú(246)  V(277)  W(32)  X(44)  Y(72)  Z(347)  
Celkem: 12426        << Začátek < Předchozí | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Další > Poslední >>   Stránka 1 z 126

Psi

2016
Karizma / Marilyn Funke (Cumming, GA )
2016
Karizma / Marilyn Funke (Cumming, GA )
1990
Reppumiehen / Klaus Hainari
2011
Oviksfjällens / Edfalk Astrid (Oviken )
2012
Pajeco´s / Hahlin Lenita + Totvtin Maun (Särna )
2012
Pajeco´s / Hahlin Lenita + Totvtin Maun (Särna )
2005
Mariell de Marque / Inger Marie Gradell+ Lenna Johansson
2005
Mariell de Marque / Inger Marie Gradell+ Lenna Johansson
2005
Mariell de Marque / Inger Marie Gradell+ Lenna Johansson
2002
Bennaz´ / Norberg Gill (Värmdö )
2002
Bennaz´ / Norberg Gill (Värmdö )
2002
Bennaz´ / Norberg Gill (Värmdö )
2005
Karvakorvan / Mattila Helena (LEPSÄMÄ )
2003
Karvakorvan / Mattila Helena (LEPSÄMÄ )
2009
Eleen Taika / Marjo Lindblom
2013
Fifikus / Marianne ja Jyrki Försti (TAMPERE )
1990
Vihriksen / Sirkka Salava
2000
TÖBBRE ÉRDEMES / János Ignácz (Kisléta )
2001
RévdŰlŐi-Csahos / Bálintné Putnik (Dunakeszi )
2000
LÉTA-GYÖNGYE / Zoltán Lóránt (Kisléta )
2003
KŐRÖSHOMOKI / János Fülöp (Kiskőrös )
2002
Árkosligeti Kócos / József Árkosi (Vasad )
1997
ÁBELFIA / Lajosné Hilmer
2001
Nyírségfia / Csaba Zsíros (Nyíregyháza )
2014
Skallabackens / Skedala Rosenberg (Halmstad )
1996
Pommerac / Haaf Katrina+Sven Olov (Domsjö )
2012
Árkosligeti Kócos / József Árkosi (Vasad )
1994
Tien-San / Beáta Minkóné Ruttkay (Isaszeg )
2000
Szutyok / Györgyné Lovász (Kápolnásnyék )
1990
Sziki / Istvánné Polgáry (Debrecen )
1988
Szépvízér Pusztai / Lajos Hegedüs (Oroszlány )
1998
Nagyerdei-Csattogó / Tamás Kiss (Debrecen )
1980
Mocskos / Viktorné Katona (Albertirsa )
1997
Lőrinci-Bunda-Banda / Dezső Kócs (Budapest )
1997
ÁBELFIA / Lajosné Hilmer
1999
Napos / Eila Metsävainio
2013
Ugri-Bugri Terelö / Knop Eduárd (Magyarbánhegyes )
1989
Rifelin / Seija Virta
1996
Szutyok / Györgyné Lovász (Kápolnásnyék )
2012
Mesterlaki / Anita Mester (Budapest )
1992
Taikapustan / Riikka Vuoristo + Heikki Pennanen
2003
Velhottaren / Tuula Mäkinen (Luvia )
2000
Tés Fennsíki / József Torma (Dunaújváros )
2004
Szutyok / Györgyné Lovász (Kápolnásnyék )
2004
Pilisi-Kócos / Dóra Holdampf (Dorog )
2002
Lovasbarát / Eva-Sabine Merkler
2006
Csúnyatelepi / Csilla és Ferenc Puskás (Pécel )
1984
CSELŐTEPUSZTAI / Miklós Szikora (Vác )

Feny

2015
Amerikai / Virginia Hayes (Webster, MN )
2016
Karizma / Marilyn Funke (Cumming, GA )
2016
Karizma / Marilyn Funke (Cumming, GA )
2016
Karizma / Marilyn Funke (Cumming, GA )
1997
2012
Pajeco´s / Hahlin Lenita + Totvtin Maun (Särna )
2002
Bennaz´ / Norberg Gill (Värmdö )
2002
Bennaz´ / Norberg Gill (Värmdö )
2002
Bennaz´ / Norberg Gill (Värmdö )
2002
Bennaz´ / Norberg Gill (Värmdö )
2002
Bennaz´ / Norberg Gill (Värmdö )
2009
ag / chovatel ag
2013
Fifikus / Marianne ja Jyrki Försti (TAMPERE )
1990
Pihatuvan / Aune Koski
1994
Frankhegyi-Zivataros / Barbara Bereczky (Budapest )
2009
Greenfarms / Mary L. Reardon (Hamilton, Ohio )
2013
xxx / Hagström Ann
2004
Cseri-Subás / István Menyhárt
2000
SZILASMENTI-BUNDÁS / Rita Rimai (Budapest )
1995
ŐRHEGYI / Erika Algács (Budapest )
2001
Szöcskepásztor / Csilla Zsíros (Nyíregyháza )
1986
bk / chovatel bk
2005
Abiqua / Tom and Chris Levy (Salem, Oregon )
2011
Blueridge Vista / Nancy + Meir Ben-Dror (Landrum, South Carolina )
2009
Nyírségfia / Csaba Zsíros (Nyíregyháza )
2003
Velhottaren / Tuula Mäkinen (Luvia )
2005
Mariell de Marque / Inger Marie Gradell+ Lenna Johansson
2005
Mariell de Marque / Inger Marie Gradell+ Lenna Johansson
2005
Mariell de Marque / Inger Marie Gradell+ Lenna Johansson
2004
Rekettyés / Csaba Debreceni (Nyíregyháza )
2000
vw / chovatel vw
1991
Iharos-Fürge / Anna Mike (Budapest )
2000
Rakenlov / Raila Jansson
1989
Rifelin / Seija Virta
2008
Exalted / Annikki Jalonen
1996
Pommerac / Haaf Katrina+Sven Olov (Domsjö )
1998
KASZÁLÓMENTI / Tivadar Oravetz (Budapest )
2004
Árkosligeti Kócos / József Árkosi (Vasad )
1969
TÓHARASZTPUSZTAI / István Sándor
1999
Apródombi / Petra Radványi Dankóné (Szigethalom )
2013
Catskill / Ildiko Repasi (Delhi ,NY )
1973
Kilvan / Laitinen solie (Ilmajoki )
1987
Bella Notte´s / Norberg Susane + Jorgen (Frövi )
1973
Kilvan / Laitinen solie (Ilmajoki )
HÁRSFAI PÁSZTOR / Anikó Blaskó (Budakeszi )
2000
Ebugatta / Adrienn Bártfai Dr. (Budapest )
1986
Cseresznyéskerti-Csalfa / Anikó Gergely (Örkény )
2005
2009
ag / chovatel ag
1989
Exalted / Annikki Jalonen